09365742694 - 66570452-66570453 (021)

بهینه سازی سایت و اثر آن بر افزایش فروش و مراجعه کنندگان شما

بهینه سازی سایت یا سئو (SEO) دقیقاً استراتژی ها و همان چیزی هستند که با هدف افزایش فروش و بازدیدکنندگان وب سایت ایجاد می شوند. آمارهای منتشر شده از فضای مجازی نشان می دهد که درصد زیادی از کاربران با استفاده از موتورهای جستجو به سمت وب سایت شما هدایت می شوند.
موتورهای جستجو در سالیان گذشته با توجه به تغییر الگوریتم ها و گسترش شدید استفاده و ساخت وب سایت اهمیت بسیار زیادی به بهینه سازی وب سایت می دهند و آن را به طور مستقیم بر رتبه بندی و درنهایت افزایش بازدیدکنندگان یک سایت دخالت می دهند.

بهینه سازی وب سایت در حقیقت روش یا تمرینی است که یک وب سایت به دفعات بیشتری مورد بازدید جستجوکنندگان قرار بگیرد.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و گوگل
بهینه سازی وب سایت شما را به صفحه ی اول گوگل می فرستد.

بدون شک بررسی تاریخچه ی الگوریتم های گوگل از ابتدا تا الگوریتم های اخیر آن نقاط اشتراک زیادی دارد. بهینه سازی وب سایت بارزترین نقطه ی مشترک تمامی الگوریتم هاست و عنصری پیشرفته برای رتبه بندی آنها محسوب می شود. گوگل برمبنای پارامترهای بسیار زیادی که دارد اقدام به دادن امتیازات و تشویق هایی به صفحات مختلف وب می کند.
1  محتوای وب سایت: یکی از اصلی ترین محورهای بهینه سازی وب سایت، محتوای آن، بکارگیری کلمات کلیدی و ارتباط موضوعی بین آنهاست. اینکه تا چه اندازه محتوای مفید و مطالب باارزش برای کاربران تولید می کنید می تواند گوگل را متقاعد کند تا شما را به عنوان وب سایتی بهینه و مفید برای کاربران قلمداد کند.
2  کمیت و کیفیت لینک هایی که از وب سایت شما خارج شده اند: چنانچه آمارها نشان دهد که سایت های زیادی به شما لینک داده اند و شما را تبلیغ کرده اند موجب افزایش اعتبار شما خواهد شد. این اعتبار در نهایت بهینه سازی وب سایت شما را در بردارد، درست همان چیزی که گوگل برای اعطای رتبه های برتر به وب سایت ها به آن نیاز دارد.
بهینه سازی وب سایت زمانی که از طریق محتوای تولید شده ی شما صورت بگیرد شما را مطلوب گوگل و محبوب کاربران و سایر موتورهای جستجو قرار می دهد. بنابراین بهینه سازی وب سایت به طور مستقیم موجب افزایش فروش و مراجعه کنندگان شما خواهد شد.

بهینه سازی وب سایت شما را به صفحه اول نتایج گوگل می رساند

 

ضرورت بهینه سازی وب سایت برای موفقیت در فضای مجازی

به طور قطع کاربران و مشتریان شما به دنبال محصولات و سرویسی خواهند بود که خیلی از وب سایت ها در حال ارائه ی آن هستند. تفاوت در شیوه ای است که شما قصد دارید به کاربران نمایش داده شوید.

چنانچه بتوانید به طور اصولی شرایط و اولویت های گوگل را رعایت کنید و با کلمات کلیدی مناسبی در حوزه ی کسب و کار خود شناخته شوید می توانید وب سایت خود را عاملی تاثیرگذار در افزایش فروش و سوددهی معرفی کنید.

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بهینه سازی سایت و اثر آن بر افزایش فروش و مراجعه کنندگان شما با تیم "نی وک" در ارتباط باشید.

تلفن: 66570453- 66570452- 021

تلگرام/واتس اپ: 09365742694

طراحی سایت با نی وک | Nivok

شرکت طراحی سایت "نی وک" با استفاده از تکنیک های روز در طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت (seo) و طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی با استفاده از افراد متخصص و پرسنل مجرب این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت ها پیشرو در زمینه خدمات طراحی وب سایت، اقدام به ارائه خدمات تحت وب به شرکت ها و مشتریان عزیز نماید.

تماس با طراحی سایت نی وک Nivok

پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تعرفه پایین خدمات، زمان کوتاه در اتمام پروژه ها و ارائه خدمات حضوری شامل مشاوره طراحی سایت، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، بخشی از خدمات شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) است.

دفتر مرکزی:   تهران، انتهای بلوار کشاروز، خیابان دکتر قریب، ساختمان شباهنگ، پلاک 26، طبقه 3 واحد 23

تلفن:     66570452- 66570453- 021

موبایل: تلگرام / واتس اپ   09365742694

ایمیل:     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page