09365742694 - 66570452-66570453 (021)

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال در واقع مجموعه ای از فعالیت هایی است که به هدف تبلیغ محصول، برند، خدمات و ... با استفاده از ابزارهای دیجیتال صورت میپذیرد. در دیجیتال مارکتینگ تبلیغات از طریق وب سایت، ایمیل، موبایل، شبکه های اجتماعی انجام میگردد و به منظور رسیدن به نتایج بهتر رفتار مشتری تحلیل میشود. با بررسی رفتار مشتری در دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات در زمان مناسبی منتشر شده و بنابراین بهترین بازخورد نیز از مشتری دریافت میگردد.

با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سطح دسترسی اقشار مختلف جامعه به ابزارهای دیجیتال و اینترنت، صاحبان مشاغل دریافته اند در دیجیتال مارکتینگ مشتری اهمیت بیشتری نسبت به بازاریابی سنتی دارد. امروزه با بالا رفتن تعداد کابران اینترنت برای جلب مشتری جدید و معرفی کالا و خدمات  در جهت رسیدن به موفقیت در کسب و کار باید حضور فعالتری در فضای اینترنت داشت. بنابراین صاحبان مشاغل باید از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال بصورت موثر استفاده کنند.

 

تفاوت بازاریابی دیجیتال و بازاریابی اینترنتی

بسیاری از افراد این تصور را دارند که بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ هم معنا هستند، در حالی که این تصور اشتباه میباشدو این دو با هم تفاوت دارند. بازاریابی اینترنت همانطور که از نامش پیداست تنها به فضای اینترنت و فضای مجازی محدود میشود اما دیجیتال مارکتینگ در اصل استفاده از ابزارها و روش های بازاریابی به صورت دیجیتال می باشد. بطور کلی میتوان گفت بازاریابی اینترنتی زیر مجموعه ای از دیجیتال مارکتینگ است  و با استفاده از کانال ها یا رسانه هایی انجام میگردد که به صورت همیشگی به اینترنت متصل باشد.

اما در دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال از تمام ابزارهای موجود در رسانه های دیجیتال برای دادن اطلاعات به مشتریان استفاده می شود و تنها به اینترنت و فضای مجازی محدود نمی شود. به طور مثال ابزارهای رسانه ای در دیجیتال مارکتینگ شامل وب سایت ها، پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)، سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل)، پادکست های صوتی، بازاریابی پیامکی و ... میباشد.

استفاده بهینه از تمام ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در دنیای دیجیتال، می تواند مسیری مناسب را جهت گسترش یک کسب و کار در اینترنت ایجاد نماید. با اشاره به موارد فوق، دیجیتال مارکتینگ در واقع استفاده مناسب از ابزارهای دیجیتالی در جهت ایجاد معماری و ساختار حرفه ای در بستر اینترنت و گسترش آنها از طریق هدف گذاری و تعیین استراتژی مناسب در این زمینه میباشد.

دلیل استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

با مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم با صراحت میتوان گفت دیجیتال مارکتینگ در مقایسه با بازاریابی سنتی مزایای بی شمار و غیر قابل مقایسه ای دارد. دیجیتال مارکتینگ دارای مزایایی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

1-      دسترسی آسان و سریع به مخاطبان خاص و دانستن نیازهای مشتری

با استفاده از دیجیتال مارکتینگ میتوان به شناخت سریع مخاطب و نیازهای مشتری رسید. این امر یکی از اساسی ترین مراحل بازاریابی میباشد. در این مرحله شما باید پیامی متناسب با نیاز مخاطب خود تهیه کنید و آنرا به بازار هدف و مشتریان خود برسانید.

2-      دراختیار قراردادن ابزارهای سنجش و اندازه گیری

با ابزارهایی که در اختیار کارشناس سایت شما قرار دارد میتوان میزان پیشرفت و موفقیت را سنجید و به یک آمار کامل و دقیق دست پیدا کرد.

3-      قیمتی مناسب با بودجه ی مشتری

ابزارهایی که در دیجیتال مارکتینگ استفاده میشوند بسیار باصرفه تر از شیوه های سنتی میباشد. بازاریابی دیجیتال اگرچه این امکان را دارد که با روش های ارزان قیمت شروع شود، اما چنانچه بخواهیم به صورت اصولی و حساب شده به طراحی کمپین های بازاریابی دیجیتال اقدام بکنیم و برنامه ریزی استراتژیک مناسب داشته باشیم، با بودجه کم و محدود نمیتوانیم این کار را انجام دهیم.

4-      تنوع در تبلیغات

در دیجیتال مارکتینگ میتوان با استفاده از راه های مختلف تبلیغاتی برای هر دسته از مخاطبان پیام را به شیوه ای متفاوت و اثرگذار ارسال کرد.

طراحی سایت با نی وک | Nivok

شرکت طراحی سایت "نی وک" با استفاده از تکنیک های روز در طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت (seo) و طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی با استفاده از افراد متخصص و پرسنل مجرب این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت ها پیشرو در زمینه خدمات طراحی وب سایت، اقدام به ارائه خدمات تحت وب به شرکت ها و مشتریان عزیز نماید.

تماس با طراحی سایت نی وک Nivok

پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تعرفه پایین خدمات، زمان کوتاه در اتمام پروژه ها و ارائه خدمات حضوری شامل مشاوره طراحی سایت، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، بخشی از خدمات شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) است.

دفتر مرکزی:   تهران، انتهای بلوار کشاروز، خیابان دکتر قریب، ساختمان شباهنگ، پلاک 26، طبقه 3 واحد 23

تلفن:     66570452- 66570453- 021

موبایل: تلگرام / واتس اپ   09365742694

ایمیل:     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page