09365742694 - 66570452-66570453 (021)

ضرورت های توسعه ی سئو و رعایت اصول آن در طراحی وب سایت

سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و در واقع ارائه ی امکانات و تولید محتواهایی است که کاربران اصلی شما به آن نیاز خواهند داشت (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو). تولید محتواهایی که برمبنای نیاز کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما باشد بدون شک انگیزه ی اصلی برای مراجعات بعدی و بازگشت مجدد به وب سایت شما هستند. علاوه براین سئو چارچوب هایی فراهم می کند که وب سایت شما را کاربرپسندتر از گذشته خواهد کرد.

الگوریتم های پیشرفته ی گوگل، افزایش رقابت در فضای مجازی، گسترش علوم مختلف طراحی وب سایت و توسعه ی استراتژی های مختلف در بازاریابی اینترنتی ضرورت های سئو و رعایت آن برای کاربران را نشان می دهد.

به طور ساده تر اگر در فضای مجازی فعالیت می کنید یا برای کسب و کار خود یک وب سایت طراحی کردید بدون شک اصول سئو می تواند مسیر پیشرفت شما را تعیین کند.
امروزه الگوریتم های گوگل تاکید زیادی بر روی این مساله دارند و به وب سایت هایی که از سئو و شیوه های بروز و مرتبط آن استفاده می کنند امتیازات و تشویق هایی قائل می شود و وب سایت هایی که بدون اهمیت به سئو طراحی می شوند تقریباً هیچ جایگاهی در صفحات اول گوگل نخواهند داشت.

 

سئو و افزایش سرعت بارگذاری

هنگامی که از شیوه های مختلف و پیشرفته ی سئو استفاده می کنید، شرایط و چارچوب هایی فراهم می شود که سرعت بارگذاری وب سایت شما افزایش پیدا می کنند.

سئو و کسب رتبه های بالاتر در گوگل

هنگامی که اصول سئوی سایت به خوبی در طراحی وب سایت، محتواهای تولید شده و صفحات مختلف آن رعایت شود درحقیقت براساس چارچوب های گوگل حرکت کرده اید و بدین ترتیب گوگل امتیازات مثبتی به شما خواهد داد و در صفحات اول این موتور جستجو قرار می گیرید.

سئو و افزایش حجم بازدیدکنندگان

به همین ترتیب که در صفحات اول موتور جستجوی گوگل قرار می گیرید، هنگامی که کاربران، کلمات کلیدی مرتبط را در گوگل جستجو کنند، بدون شک وب سایت شما یکی از اولین و بهترین گزینه هایی است که به آنها ارائه می شود.

سئوی سایت و افزایش نرخ بازگشت

الگوریتم های گوگل معیارهای زیادی برای رتبه بندی و سایت های برتر در نظر می گیرند که سئو همواره یکی از اصلی ترین آنها در موتورهای جستجو به حساب می آید. به منظور بهره گیری بیشتر از سئو و مزایایی که به شما می دهد نیاز است تا از مراحل ابتدایی فعالیت و طراحی وب سایت اصول اساسی آن را رعایت کنید.
در طراحی وب سایت خود تمام جوانب مربوط به سئو را به خوبی رعایت کنید. محتواهای تولید شده و عناصر مربوط به آن باید بر مبنای سئو تنظیم و ارائه شوند. محتواهای متنی و رعایت کلمات کلیدی مرتبط و پرکاربرد، انتخاب عناوین و تیترهای مناسب و رعایت چگالی و ترکیب کلمات کلیدی در سئوی سایت در کنار محتواهای بصری و تصاویر تولید شده بخشی از نکات پرکاربرد و مورد توجه موتورهای جستجو به حساب می آیند.

طراحی سایت با نی وک | Nivok

شرکت طراحی سایت "نی وک" با استفاده از تکنیک های روز در طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت (seo) و طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی با استفاده از افراد متخصص و پرسنل مجرب این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت ها پیشرو در زمینه خدمات طراحی وب سایت، اقدام به ارائه خدمات تحت وب به شرکت ها و مشتریان عزیز نماید.

تماس با طراحی سایت نی وک Nivok

پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تعرفه پایین خدمات، زمان کوتاه در اتمام پروژه ها و ارائه خدمات حضوری شامل مشاوره طراحی سایت، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، بخشی از خدمات شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) است.

دفتر مرکزی:   تهران، انتهای بلوار کشاروز، خیابان دکتر قریب، ساختمان شباهنگ، پلاک 26، طبقه 3 واحد 23

تلفن:     66570452- 66570453- 021

موبایل: تلگرام / واتس اپ   09365742694

ایمیل:     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page