09365742694 - 66570452-66570453 (021)

بازاریابی اینترنتی شکل نوین و اثربخش بازاریابی امروزی

بازاریابی اینترنتی، بازاریابی ایمیلی و بازاریابی شبکه های اجتماعی با نی وکبازاریابی اینترنتی یکی از واقعیت های اساسی دنیای بازاریابی محسوب می شود. امروزه کمتر کسی است که اثرات شگفت انگیز بازاریابی اینترنتی را نپذیرد و در مسیر آن گام برندارد. بازاریابی اینترنتی شیوه ای از بازاریابی است که در آن با استفاده از ابزارهای جدیدی که در بستر فناوری های نوین قرار گرفته سعی در جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی گام برمی داریم. برای این شیوه از بازاریابی به طور قطع در گام های اولیه به ایجاد یک وب سایت یا اپلیکیشنی به منظور دستیابی و نمایش اهداف اصلی خود نیاز دارید. بنابراین پس از تعیین اهداف اولیه از بازاریابی اینترنتی خود به دنبال داشتن بسترهای لازم برای این شکل از بازاریابی خود باشید.

 

 

هنر بازاریابی اینترنتی را با نی وک تجربه کنیدهنر بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی در حقیقت علم فروش در بستر اینترنت و ابزارهای دیجیتالی است که در آن مشتریان به شیوه های مختلف اقدام به خرید محصولات یا دریافت خدمات شما می کنند. بازاریابی اینترنتی پیدا کردن ترکیب های مناسبی از شیوه های مختلف اجرای بازاریابی در بستر دیجیتال است که سبب جذب بیشتر کاربران هدف و تمایز در بین رقبا می شود.
بازاریابی ایمیلی و ایمیل مارکتینگ با نی وکبازاریابی ایمیلی
اگرچه استفاده از ایمیل ها در سالیان اخیر تحت تاثیر رشد شبکه های اجتماعی قرار گرفته اند اما هنوز هم می توان بازاریابی ایمیلی را یکی از جنبه های کم هزینه و اثرگذار بازاریابی اینترنتی معرفی کرد چرا که ایمیل یک فرمت جهانی است و هر انسان روی این کره ی خاکی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می تواند یک آدرس ایمیل منحصر به فرد برای دریافت یا ارسال پیام های خود داشته باشد.
ارائه شیوه های بازاریابی اینترنتی نوین با نی وکتنوع شیوه های بازاریابی اینترنتی
بدون شک معرفی انواع مختلف بازاریابی اینترنتی نیازمند چاپ چند جلد کتاب خواهد بود. اما به طور خلاصه می توان به مجموعه ای منتخب، پرکاربرد و کاربرپسندتر از آنها اشاره کرد که مطابق آمارها اثربخشی قابل توجهی در برابر کاربران خواهند داشت.
بازاریابی شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی با نی وکبازاریابی شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی با توجه به اقبال فراوان از سوی کاربران یکی از پرکاربردترین و پرترافیک ترین صفحاتی هستند که به طور روزانه مورد توجه و بازدید مخاطبین خود قرار می گیرند. شناسایی صحیح و اصولی فرصت های موجود در آنها می تواند ارائه ی هدفمندی از بازاریابی اینترنتی شما داشته باشد و حضور فعالانه ی شما در شبکه های اجتماعی را منجر شود.
ارائه ی تبلیغات و شیوه های مختلف بازاریابی اینترنتی از موبایلبازاریابی موبایلی
آمارهای تولید شده از استفاده ی موبایل برای وبگردی در سالیان اخیر از میزان رشد خارق العاده ی گوشی های هوشمند خبر می دهد. امروزه موبایل ها به عضوی جدا نشدنی از کاربر تبدیل شده اند تا در نتیجه ارائه ی تبلیغات و شیوه های مختلف بازاریابی اینترنتی از موبایل را امری محبوب، پرطرفدار و پربازدید معرفی کند.
وبلاگ نویسی بازریابی اینترنتی با نی وکوبلاگ نویسی
داشتن یک مرجع مناسب یا وبلاگ کاری که به طور روزانه و آزاد محتواهای شما را نشان دهد می تواند یک منبع بسیار خوب و موثق از خدمات و محصولات شما باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بازاریابی اینترنتی برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف و تعرفه بازاریابی اینترنتی با تیم "نی وک" در ارتباط باشید.

تلفن: 66570453- 66570452- 021

تلگرام/واتس اپ: 09365742694

طراحی سایت با نی وک | Nivok

شرکت طراحی سایت "نی وک" با استفاده از تکنیک های روز در طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت (seo) و طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی با استفاده از افراد متخصص و پرسنل مجرب این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت ها پیشرو در زمینه خدمات طراحی وب سایت، اقدام به ارائه خدمات تحت وب به شرکت ها و مشتریان عزیز نماید.

تماس با طراحی سایت نی وک Nivok

پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تعرفه پایین خدمات، زمان کوتاه در اتمام پروژه ها و ارائه خدمات حضوری شامل مشاوره طراحی سایت، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، بخشی از خدمات شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) است.

دفتر مرکزی:   تهران، انتهای بلوار کشاروز، خیابان دکتر قریب، ساختمان شباهنگ، پلاک 26، طبقه 3 واحد 23

تلفن:     66570452- 66570453- 021

موبایل: تلگرام / واتس اپ   09365742694

ایمیل:     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page